Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=enduro-a-cross-country/mmsr-borsky-mikulas-5.a-6.9.2020  •  Vydáno: 15.9.2020 13:12  •  Autor: Bakul Bakulfoto

MMSR Borský Mikuláš 5. a 6. 9. 2020

MMSR Borský Mikuláš 5. a 6. 9. 2020Borský Mikuláš byl tentokrát jiný. Nejel se totiž jako kantráč, ale ve formě zkráceného endura. V tomto případě už nezáleželo na fyzické kondici, která tak trápila mnohé závodníky v posledních ročnících, ale spíše na umění jet v písku.

1. výkonnostní třída    
 
2. výkonnostní třída
3. výkonnostní třída
Dorost
Kadeti Veteráni Superveteráni

Borský Mikuláš byl tentokrát jiný. Nejel se totiž jako kantráč, ale ve formě zkráceného endura. V tomto případě už nezáleželo na fyzické kondici, která tak trápila mnohé závodníky v posledních ročnících, ale spíše na umění jet v písku. Relativně krátké testy (tři a půl minutový  a zhruba sedmi minutový), poradil jet skoro každý a v průjezdu a čekání na test, či v časovce si, odpočal i ten nejvíc unavený. Počasí, v sobotu slunečné, se v neděli změnilo na skoro deštivé. Přesto pršelo minimálně, takže můžeme říci, skoro ideální. Strach trochu naháněl lesní úsek v enduro testu (vyjely se v mokřejších úsecích hlubší koleje, ve kterých někteří uvázli). Po nočním dešti pořadatelé na neděli sporná místa rozšířili a tak už byla neděle klidnější. Hezké enduro, které se líbilo jak divákům, tak hlavně závodníkům.