Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=enduro-a-cross-country/memorial-janka-a-jozefa-haviara-domaniza-8.8.2020  •  Vydáno: 12.8.2020 10:57  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Memoriál Janka a Jozefa Haviara - Domaniža 8. 8. 2020

Memoriál Janka a Jozefa Haviara - Domaniža 8. 8. 2020V Domaniži na Memoriálu Janka a Jozefa Haviara jsem z rodinných důvodů mohl být jen v sobotu. Veliké horko ve slunečném dni na notoricky stejné trati. Překvapujícím by se mohl zdát veliký počet startujících, zvlášť v dopoledním startu bezlicenčních a amatérů. Celkově se na dopolední i odpolední start postavilo přes 400 závodníků.

Dopoledne první část    
 
Dopoledne druhá část
Odpoledne první část
Odpoledne druhá část

V Domaniži na Memoriálu Janka a Jozefa Haviara jsem z rodinných důvodů mohl být jen v sobotu. Veliké horko ve slunečném dni na notoricky stejné trati. Překvapujícím by se mohl zdát veliký počet startujících, zvlášť v dopledním startu bezlicenčních a amatérů. Celkově se na dopolední i odpolední start postavilo přes 400 závodníků. Jenže Povážská a okolí je endurácky velice silný kraj, kdy závodníci, kteří se jiných závodů neúčastní, do Domaniže každý rok přijedou. Rozhodně všichni, kdo do Domaniže přijeli, uctili svou účastí památku Janka a Jozefa Haviara, kteří pro tento sport hodně udělali a pro které tento sport hodně znamenal.