Zdroj: http://www.bakulfoto.com/index.php?a=zavody-a-akce-rok-2018/mmsr-gelnica-1.a-2.9.2018  •  Vydáno: 12.5.2019 9:17  •  Autor: Bakul Bakulfoto

MMSR Gelnica 1. a 2. 9. 2018

MMSR Gelnica 1. a 2. 9. 2018Východoslovenská Gelnica nezklamala. Říká se, že se jedná o nejkrásnější, ale zároveň nejobtížnější enduro na Slovensku. Snad tato skutečnost a snad i vzdálenost odradily velikou část "závodníků" a přijeli opravdu jen ti nejlepší.

1. výkonnostní třída    
 
2. výkonnostní třída
3. výkonnostní třída
Dorost
Kadeti Veteráni Vyhlášení vítězů

Východoslovenská Gelnica nezklamala. Říká se, že se jedná o nejkrásnější, ale zároveň nejobtížnější enduro na Slovensku. Snad tato skutečnost a snad i vzdálenost odradily velikou část "závodníků" a přijeli opravdu jen ti nejlepší. Depo v Gelnici je raritou, protože se rozkládá takřka ve středu města v prostoru vlakového nádraží a okolí. Příjemnou skutečností byly hned dvě hospůdky prakticky v depu s pivem jako křen. Počasí přálo. Přesto že v pátek, když se chodí testy přišla takřka průtrž mračen a spousta lidí, kteří byli venku, promokla na kost. Zato v sobotu a neděli svítilo sluníčko a bylo nádherně. Gelnica se vydařila.