Zdroj: https://www.bakulfoto.com/index.php?a=priroda-hory-a-pratele/stanleys-dixie-street-band-ostravice-29.12.2014  •  Vydáno: 29.1.2015 19:45  •  Autor: Bakul Bakulfoto

Stanleys Dixie Street Band - Ostravice 29. 12. 2014

Stanleys Dixie Street Band - Ostravice 29. 12. 2014Než vymýšlet nové komentáře, opíšu raději slova přímo ze stránek kapely: " Přátelské dixielandové posezení v Beskydech. Všechny své příznivce a milovníky starého dobrého dixielandu srdečně zveme na přátelské, neformální posezení, které stalo již každoroční tradicí předsilvestrovských dnů.

 
-------------------

         Než vymýšlet nové komentáře, opíšu raději slova přímo ze stránek kapely: " Přátelské dixielandové posezení v Beskydech. Všechny své příznivce a milovníky starého dobrého dixielandu srdečně zveme na přátelské, neformální posezení, které stalo již každoroční tradicí předsilvestrovských dnů. Přijďte za námi na Ostravici do hospůdky U Řeky ( bývalý Ivánek ) na úpatí Lysé Hory, poslechnout si pořádnou dávku kvalitního neworleánského jazzu v pohodové atmosféře a také neformálně poklábosit se členy naší kapely, neboť to je právě to, na co se v průběhu roku, tak zoufale časově nedostává."

Malá ukázka kapely z vysílání České televize.