Kategorie: Závody a akce rok 2018

Restart 2018 Otrokovice 7. 4. 2018

Restart 2018 Otrokovice 7. 4. 2018Jako každé jaro i letos pořádali členové Czech bikers Zlín otevření silnic a zahájení motorkářské sezóny, zvané RESTART 2018. Posunutí březnového termínu na tuto sobotu stálo za to. Počasí se konečně umoudřilo, příšlo teplo a s ním i rekordní počet účastníků restartu. Někdo někde spočítal, že 1200 motorek.

Sraz účastníků    
 
Odjezd na vyjížďku
Průjezd Luhačovicemi
Návrat z vyjížďky
Doprovodný program  
Jako každé jaro i letos pořádali členové Czech bikers Zlín otevření silnic a zahájení motorkářské sezóny, zvané RESTART 2018. Posunutí březnového termínu na tuto sobotu stálo za to. Počasí se konečně umoudřilo, příšlo teplo a s ním i rekordní počet účastníků restartu. Někdo někde spočítal, že 1200 motorek.

Sraz a start byl v Otrokovicích na náměstí, kde se účastníci tat tak vešli. Po krátkých uvítacích projevech přišel ke slovu i pan farář, který poslal na motorkáře mnoho štěstí na cestách shůry a mohlo se vyrazit. Trasa vyjížďky vedla přes Napajedla do Uherského Hradiště, do Uherského Brodu, přes Luhačovice do Zlína a zpět na parkoviště do Otrokovic. Po příjezdu se na parkovišti konal doprovodný program spočívající v hasičské ukázce ve vyproštění osoby z vraku auta. Vystoupení motorkářských kaskadérů, módní přehlídce motorkářského oblečení a jízdy pomalosti na motorce. Akce byla perfektní a vydařila se nejen díky počasí. Zvláštní poděkování a uznání patří příslušníkům policie, kteří zajišťovali nepřerušovaný průjez kolony a bez jejichž perfektní pomoci by akce v takovém měřítku byla neuskutečnitelná. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.