ISDE 2015 Košice - FOTKY

 
       
                SLOVÁCI                 ČEŠI                 SVĚT
  Nestíhám, takže jen zjednodušeně. Do finální podoby dodělám asi až doma. Fotky z úterka budou asi až ve středu ráno. Jedu na vzdálené testy a tak se vrátím pozdě. Než zpracuji, tak tu už bude zavřeno.
  Tak jsem to stihl už dnes. Opět jen provizorně. Na fotkách z cross testu jsou ženy a klubáci v prvním kole, tophy teamy v druhém. Tak se nenechte mýlit pořadím.
  Včera se mi nedostávalo sil, ani času a tak jsem zpracoval jen trophy týmy a nejlepší klubáky. Fotky ostatních mám, dodělám doma.
  Dneska jenom Jahodná - enduro test z jednoho kola. Pak promluvil déšť a únava a jel jsem raději dělat fotky, ať jsou relativně včas.
 
  5. den jsem byl na cross testu v Gelnici. Nádherný test na kterém by bylo co fotit celých šest dnů.
     
Trophy teamy
Kluby
 
  Tak a sobota už je skoro hotová. To mi to trvalo. Ještě mi zbývá dodělat trophy teamy - svět. Budou brzy.
       Na první sérii fotek je nástup zúčastněných, pak prúvod na náměstí. Představení zúčastněných zemí na tribúně, dále pak rozchod do přilehlých restaurací.
       Ve čtvrtek byly přejímky. To, na rozdíl od středy už byli všichni naleštěni a v krojích. Fotky z přejímek se zobrazí po kliknutí na jméno trophy týmu a nebo klubu.
      Ve středu okolo desáté jsem dojel na místo. Vyhledal jsem paddock B, kde mám ubytování v dodávce, a vybudoval jsem zázemí. Pak jsem se vydal do paddocku A, kde jsem zastihl slovenské reprezentanty v pilné práci na motorkách. Je zde vidět, že i děvčata se neulévala a dělala práce, které by neuměl mnohý chlap. 
       

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.