ISDE 2012 - FOTKY

         

   
       

Zpět z jednotlivých galéríí fotek se dostanete kliknutím na obrázek ISDE 2012

     
  Prostředí a lidé   Klubové týmy
   
  Spanilá jízda   Trophy týmy
   
      Ženy
     

     
  Enduro test Nüdelmüsen 1. kolo    
     
  Motokros test Kulitsch 1. kolo   Motokros test Kulitsch 2. kolo
   

     
  Enduro test Börnichen 1. kolo   Enduro test Börnichen 2. kolo
   

     
  Enduro test Venusberg 1. kolo   Blátivý výjezd 2. kolo
   

     
  Motokros test Zvönitz 1. kolo   Motokros test Zvönitz 2. kolo
   

     
  1. kolo - Výjez do kopce   2. kolo - Enduro test
   

     
  Závody motocyklů "KLASIK"    
     

     
  Oficiální fotografování    
     

     
  Příprava na přejímky   Týmové foto
   
  Přejímky   V depu
   

 
  Pár fotek z tréninkové trati
 

POZNÁMKY K JEDNOTLIVÝM GALÉRIÍM:

- Středa 26. 9. Blátivý výjezd 2. kolo - Pro druhé kolo jsme se vydali hledat známý výjezd, který prý se tu jezdí už léta a má tradici. Má být v blízkosti Shopau, ale ať jsme hledali, jak jsme hledali, výjezd jsme nenašli. Nakonec jsme objevili rozblácený úsek s výjezdem hned za vesnicí a tam jsme zůstali. Čas kvapil a závodníci už jezdili. Pohledáme zítra.

- Středa 26. 9. Enduro test Venusberg 1. kolo - Na první kolo jsme zvolili Enduro test ve Venusbergu. Očekával jsem víc, protože byl celý test situován v blízkosti lomu. Těšil jsem se na výjezdy a skoky z jednotlivých stupňů lomu, ale nic takového se nekonalo. Opět motanice po louce a jen jeden výjezd a několik skoků. Výjezd se mi líbil a tak jsem u něj zůstal na Trofíky. Na klubáky jsem šel hledat něco jiného a nakonec se mi nejvíc zalíbila zatáčka s tobogánem. Lidí spousta. Takovou diváckou kulisu bychom si mohli jen přát.

- Pondělí 24. 9. 1. kolo - Výjez do kopce - Ve výjezdu v prvním kole jsme zažili pravé nefalšované enduro. Byla to nádhera. Snad tu atmosféru moje fotky jen trošku přibližují.

- Neděle 23. 9. Závody motocyklů "KLASIK" - Na Sachsenringu se pořád něco děje. Není dne, aby i přes to, že část závodiště zabralo enduro a jeho Šestidenní, nebyla zde i jiná akce většinou silničářského charakteru. No a v neděli nás probudilo hřmění motorek prohánějících se na okruhu. Závody třídy klasik jsou závody motorek, které se už dávno měly byhřívat ve světlech reflektorů někde ve sbírkách, či v muzeu. A tak mi nedalo, abych neudělal několik fotek z depa a z okruhu.

- Sobota 22. 9. Oficiální fotografování - Oficiální fotografování znamená, že jednotlivé trophy teamy předstoupí v závodnickém oblečení před fotografy, kteří na ně srší oheň svých fotoaparátů. Opět je to akce vhodná pro sponzory, takže jezdci většinou rádi pózují. Zajímavý organizátor akce ze strany pořadatelů, který celou akci vtipně doplňoval. Samozřejmě nemám všechny, jen ty které jsem stihl a ty, kteří mně zajímali.

- Pátek 21. 9. Přejímky - Závodník přiveze motocykl před technické komisaře, kteří zkoumají způsobilost motocyklů k závodům. A to hlavně z hlediska sportovních řádů. Kámenem úrazu mnoha motocyklů byla hlučnost na které si komisaři dávali hodně záležet. Mnozí nešťastníci měnili tlumivky výfuků a odhlučňovali motorky i třikrát. Radek Bohuslav tušil ve svém výfuku zradu a náhradní už si vezl k přejímce přímo v batohu. Taky se dočkal gratulací od komisařů, když na jeho výfuku naměřili bezkonkurenčně nejvíce. Nakonec ale prošli všichni.

- Pátek 21. 9. V depu - Podobně jako slovenské týmy i ostatní zbrojí a chystají motorky na přejímku. Procházka v depu je zajímavá.

- Pátek 21. 9. Týmové foto - Ještě před přejímkami motorek do uzavřeného parkoviště, kdy jsou všíchni jezdci i motorky řádně čistí a naleštění, jsme udělali pár fotek na památku a samozřejmě taky pro sponzory. Bohužel, některé týmy chyběly, ale déle už jsme nemohli čekat.

- Pátek 21. 9.  Příprava na přejímky. - V pátek něco po desáté slovenský juniorský trofík a taky všechny slovenské klubáky předávali motorky do uzavřeného parkoviště, kde zůstanou zaparkovány až do pondělního startu. Udělal jsem pár fotek z přípravy motorek.

- Čtvrtek 20. 9. Při prohlížení a hledání testů ve čtvrtek odpoledne, jsme našli i treninkovou trať, na které právě trénovali Švédi. Takže jen pár fotek na rozehřátí.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, Velke ahooj ze Skotska odpovědět
avatar
Jde videt, ze kluci jsou fanousci s poradnym nasazenim a takovi jsou k nezaplaceni!!=) I pocasi se snazi vyhovet a fotky jsou krasne! Uzivejte az do konce a bacha na sebe!!