Kategorie: Závody a akce

Sezóna 2021

Přátelé, ale hlavně závodníci. Považuji za slušné oznámit vám, že už nebudu pokračovat v mé činnosti fotografa. Asi hádáte správně, že mé rozhodnutí vychází z důvodu Covidu a nejasností s pořádáním závodů v souvislosti s omezeními, která přináší. Omezení se týkají i problémů s cestováním, zvlášť když hlavní pole mé působnosti je na Slovensku.

Přátelé, ale hlavně závodníci. Považuji za slušné oznámit vám, že už nebudu pokračovat v mé činnosti fotografa. Asi hádáte správně, že mé rozhodnutí vychází z důvodu Covidu a nejasností s pořádáním závodů v souvislosti s omezeními, která přináší. Omezení se týkají i problémů s cestováním, zvlášť když hlavní pole mé působnosti je na Slovensku. Rovněž přiznávám, nikdo z nás nemládne, že mé pobíhání okolo tratí už mne hodně unavuje. Nechci odbývat svou práci proto, že už se v průběhu závodů nedostanu na místa, kde bych chtěl být a fotit. Zároveň chci ujistit jezdce, kteří mají z loňské sezóny nárok na CD s fotkami, že přijedu zřejmě do Žaškova (Jezdí tam nejvíc lidí) a tam CD rozdám.

Neříkám, že se některých závodů nezúčastním a z nich třeba fotky nebudou. Nechci ale, abych se cítil být zavázán povinností, být všude a všude odvést dobrou práci. Plánuji např. Šestidenní v Itálii, Dostal jsem určitou nabídku zúčastnit se Šestidenní Vintage na Elbě. Plánuji i další akce, ale jen dle mého výběru a kde se mi bude chtít. Nevylučuji i nějakou Evropu.

Zároveň je mi líto zrušit moje stránky, jenže jejich zachování stojí peníze, které do toho nemíním investovat. Proto jsem přišel s řešením zachovat "Portréty jezdců", tak jak jsou. Pro ty, kdo chtějí, aby jejich fotky, doposud jen mnou vytvořené, zůstaly beze změny, zaplatí mi částku 10,- € na sezónu. Pokud mi tito závodníci budou z každého závodu posílat fotky od jiných autorů, budu je přidávat pod jménem jednotlivých závodů, stejně jako doposud. Je to všechno prozatím ve formě nápadu a pokud máte o tuto službu zájem, pište mi na FB nebo meil. Pokud bude dostatečný zájem, budu se stránkami pokračovat, jako doposud. Pokud zájem nebude, stránky zaniknou do 1. 9. 2021, kdy mi končí expirační doba.

Těším se i na další spolupráci, ikdyž v omezené formě.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.