Kategorie: Závody a akce, Domů

MOTOBESIP SHUTDOWN 2023 - 14.10.2023

MOTOBESIP SHUTDOWN 2023 - 14.10.2023Parta z Czechbikers Otrokovice Pořádala ukončení sezóny a poslední vyjížďku v roce 2023. Jako obvykle se nesjelo tolik motorek, jako při jarním otevření sezóny, kdy jsou všichni po zimě nadržení a koně ukryté v motorech netrpělivě řehtají.

Sraz u hot. Společenský dům v Otrokovicích    
 
Křižovatka v Otrokovicích
Kruháč směr na Fryšták
Kruháč před Holešovem
Cíl na hřišti ve Zborovicích    
 Parta z Czechbikers Otrokovice Pořádala ukončení sezóny a poslední vyjížďku v roce 2023. Sraz všech účastníků byl před hotelem Společenský dům v otrokovicích. Jako obvykle se nesjelo tolik motorek, jako při jarním otevření sezóny.   

To jsou všichni po zimě nadržení a koně ukryté v motorech netrpělivě řehtají. Ti, kdo nebyli, můžou litovat, počasí opravdu bylo ideální, řekl bych poslední krásné před zimou. Trasa vyjížďky byla známá a jelo se za bedlivého dohledu policistů, za což jim děkujeme, takže během cesty nedošlo k žádné nepříjemné události. Cíl vyjížďky byl na hřišti ve Zborovicích. Tam již na nás čekaly grilované klobásky i masíčko. Čepoval se Birel a limonády, jen pivo moc nešlo na odbyt. Skoro každý řídil, ale s tím se počítalo. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.