Kategorie: Závody a akce

Memoriál Libora Podmola - Branky 30. 10. 2021

Memoriál Libora Podmola - Branky 30. 10. 2021Memoriál Libora Podmola byl pro mně letos významný, protože startovali oba moji synové se startovním číslem 777. Oba na obstarožních strojích. David na Suzuki a Petr na Kawasaki. David bohužel na svém stroji neobjel ani jedno kolo. Na kamenném poli ohnul nešťastně rozetu. Oba pak dojeli, ikdyž se strátou na Petrové Kawě.

První část    
 
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část Šestá část Sedmá část
 Memoriál Milana Zahradníka
Motocykly cizí výroby Motocykly ČZ a Jawa  
 

Memoriál Libora Podmola byl pro mně letos významný, protože startovali oba moji synové se startovním číslem 777. Oba na obstarožních strojích. David na Suzuki a Petr na Kawasaki. David bohužel na svém stroji neobjel ani jedno kolo. Na kamenném poli ohnul nešťastně rozetu. Oba pak dojeli, ikdyž se strátou na Petrové Kawě. Byl jsem rád, že jsem po roce opět potkal spoustu přátel ze Slovenska, kteří na Moravu jezdí pravidelně. Škoda, že na setkání nezůstalo víc času. Závod se jel za suchého, slunečného počasí a aby si diváci užili alespoň trochu bláta, pořadatelé v poslední třetině závodu uzavřeli dřevěný můstek a tak závodníci chtíc nechtíc museli své stroje ponořit do hlubokého bláta. Jako vložený závod se v dopoledních hodinách jede Memoriál Milana Zahradníka pro veterány a veteránské stroje. Znám nadšence, kteří vyloženě chodí jen na tento závod. Jak by ne, když zde pravidelně startuje mistr řídítek Jirka Stodůlka.

  - Přidávám video, které točil a zpracoval Ivan Váňa Novotný a taky fotky umístěné na Rajčeti, které totila Jiřka Váňová Novotná.
 
 Protože nejsem momentálně schopen zařídit, aby se video zvětšilo na celou obrazovku, přidávám sem adresu, ze které to půjde:https://youtu.be/0CAV0srxmbg Stačí zkopírovat a vložit do řádku prohlížeče.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.