Kategorie: Závody a akce, Domů

EXTREME ENDURO KOPEC - 11. 5. 2024

EXTREME ENDURO KOPEC - 11. 5. 2024Tajný závod z minulých let už má jméno. EXTRÉME ENDURO KOPEC. Ten kopec v názvu proto, aby bylo jasné, co je ústředním motivem. Když odhlédnu od blátivých potoků ve spodní části je kopec největším lákadlem této trati.

Závod veteránů    
   
Hobby - První start
Hobby - druhý start
Třída Profi
Vyhlášení vítězů    
 Tajný závod z minulých let už má jméno. EXTRÉME ENDURO KOPEC. Ten kopec v názvu proto, aby bylo jasné, co je ústředním motivem. Když odhlédnu od blátivých potoků ve spodní části je kopec největším lákadlem této trati. V letošním roce ještě ozdoben stánkem s pivem.   

Nejen kvůli pivu bylo na kopci nejvíc lidí. Ti tam byli hlavně kvůli hrdinským výkonům závodníků. A ti se sjeli nejen v hojném počtu, až únosnost trati praskala, ale i zdaleka. Přijeli závodníci ze Slovenska a jejich výkon byl opravdu spestřením. Ale po pořádku. Nejprve odstartoval závod veteránských motorek na zkrácené trati a jejich motorky byly opravdové klenoty z dob dávné slávy Jaw a Čezet. Pak už dva starty skupin hobby závodníků a nakonec závod profi závodníků. Nakonec obligátní vyhlášení vítězů. A pak už se jedlo a pilo. Pefektní masíčko na rožni, špičkový gulášek a samozřejmě pivínko. Po setmění i slivovička z domácích zásob. Babky přinesly koláče, které napekly, že jsem si připadal jako na svatbě. Počasí nám přálo, dokonce ti, kdo vydrželi i polární záři viděli. Děkuji organizátorům za perfektní závodní zážitek.

Pro závodníky: Po kliknutí na titulní obrázek se objeví galérie Kde jsou společné fotky závodníků v takřka původní velikosti. Ty si můžete stáhnout.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.