Kategorie: ZE SVĚTA

ISDE 2011 KOTKA - HAMINA - FINLAND

ISDE 2011 KOTKA - HAMINA - FINLAND

 
 
   
   
Po loňském přerušení ( Mexiko bylo na mé možnosti přece jen daleko ) letos opět na Šestidenní. Tentokrát do Finska. Celou výpravu jsme pojali, dá se říci rodinně a tvoří ji moje osoba, pak starší syn David, se kterým absolvujeme cestu Renaultem Trafic ( o samotné cestě víc dále ) a jako třetí člen výpravy se k nám připojí mladší syn Petr, který přiletí do Helsinek až v neděli odpoledne ze Skotska. Celou výpravu, která nebude levná, pomáhá financovat Davidova firma "AUTOSIGI.cz", které tímto děkuji a zde propaguji.
Vyjíždíme v úterý 2. 8. v odpoledních hodinách (pokud tedy vše půjde podle plánu), případně až 3. 8. ráno, ale každopádně tak, abychom po 1400 kilometrech 4. 8. večer byli v Talinu, odkud nám ve 22: 00 jede loď do Helsinek. Tu musíme stihnout.
Na Šestidenní do Finska jedu hlavně kvůli fotkám na které jste všichni jistě zvědaví, takže ty budou mít přednost. Texty moc nečekejte, záleží zda budu vše stíhat a jaké budou pracovní podmínky. Možná něco dopíšu až po návratu. Mám novinářskou akreditaci, takže budu mít přístup do press centra, čimž bude internetové připojení. Otázkou je, jak bude na místě internet rychlý a s tím se odvíjí, v jaké kvalitě, množství a velikosti budu moci fotky posílat. Budu se snažit denně, spíše večerně přidávat fotky z uplynulého dne. Záleží ale opravdu na momentálních podmínkách, kolik jich bude. Zbytek dodělám po návratu. Pohybovat se budu na motorce. Ne že bych sám jezdil, ale kluci berou motorky a budou mně vozit. Tím snad budu dostatečně pohyblivý a akční.
Sledujte tyto stránky, snad už v pátek 5. 8. budou první informace a fotky. Další informace hledejte v AKTUALITÁCH
.

Upozorňuji, že na stránkách z Šestidenní neustále pracuji, takže některé odkazy ještě nejsou funkční a některé odkazy budou funkční vlastně až v průběhu závodu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
kluci zítra váma ni nekapne a bude se prášit od kol :-)
, - odpovědět
avatar
prostě super stránky,moc dobře se to čte,fotky úžasný,hlavně,ať vám vydrží počasí a zásoby,posíláme moc pozdravů do Finska,Vlaďka,Lucka a Mareček
, - odpovědět
avatar
ahoj bakul uz sa tesim na tvoje reportaze ktore budu urcite stat za to vela zdaru milan 5